Nauka w każdym wieku

Nauka w każdym wieku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

edukacja (3)W znanym powiedzeniu, że uczyć można się przez całe życie jest wiele prawdy. I nie chodzi tu tylko o mądrość życiową, nabywaną w różnych sytuacjach, poprzez różne doświadczenia, ale także o naukę bardziej konkretną.

Szkoła nie jest jedynym miejscem, gdzie zdobywa się wiedzę. Jest to także zupełne niezależne od wieku. Dość często się zdarza, że w szkole nie przywiązujemy do tego zbyt dużej wagi, a nauka staje się dla nas ważna, kiedy jesteśmy trochę starsi. Może to być związane z wieloma różnymi dziedzinami. W dorosłym życiu sami podejmujemy decyzję czego chcemy się nauczyć, dowiedzieć, poznać.

Może to być rozwój naszych zainteresowań, pasji. Może odkryjemy w sobie chęć do nauki różnych języków obcych, które zaniedbywaliśmy właśnie w szkole. Warto pozostać otwartym, nie zwracać uwagi na opinie innych dotyczące naszego wieku czy stanowiska służbowego. Każdy odpowiada za własne życie i zdobywa w nim wiedzę z tematu, który go interesuje, niezależnie od tego jak infantylny może się wydawać.

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: kinesiotaping bielsko biała, zeltiq Warszawa, Szamba Betonowe Piaseczno, armatura łazienkowa Apavisa, CPE Gliwice, onlynails cennik, złomowanie auta tarnobrzeg, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, osb stopfire, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, kreda sisa

Back to Top