Śródziemie w ?Hobbicie?

Śródziemie w ?Hobbicie?
1 vote, 3.00 avg. rating (65% score)

Pisanie prac magisterskich tanio (3)Wszyscy prawdziwi fani ?Władcy pierścieni? wiedzą, że książką, która była zalążkiem wielkiej trylogii Tolkiena jest niewielką powieść o wdzięcznym tytule ?Hobbit, czyli tam i z powrotem?. Fani fantastyki uwielbiają tę niewielką formę powieściową, w której znajduje się mnóstwo wątków potem rozwiniętych przez Tolkiena w trylogii. Ale ?Hobbit? to też lektura szkolna, która także dziś wywołuje dużo radości. Warto wiedzieć, że Hobbit streszczenie będzie miał dosyć krótkie, bo też akcja ? mimo wszystko ? jest dosyć zwięzła.

 

Cała akcja powieści Hobbit streszczenie rozgrywa się w Śródziemiu. Jest to miejsce od początku do końca stworzone przez wyobraźnię Tolkien. To autor wymyślił geografię, kulturę, historię i języki Śródziemia, wszystko dopracował w najmniejszym szczególe. Śródziemie jest krainą, która zamieszkują nie tylko ludzie, ale także elfy, smoki, gobliny, czarodzieje i oczywiście hobbity. Znawcy książek Tolkiena uściślą, że akacja Hobbita rozgrywała się w Trzeciej Erze Śródziemia, czyli w latach 2941-2942.

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: kompleksowe usługi ślusarskie kraków, szycie firan kędzierzyn, plisy Oświęcim, standy eliptyczne cena druku, Gniewiński portal, Minikoparka Gorlice, kreda sisa, usuwanie graffiti toruń, fluorokrzemian glinu, kawitacja kielce, szkiełkowanie kraków

Back to Top